Hakkımızda

Hakkımızda

Şubat 1995 tarihinde şirketimizi kurarak işe başladık. Söz konusu üretim tekniğinin uygulanabilmesi için gerekli yatırımın detaylarını tespit etmek için yurt dışındaki fuar ve işletmelerde çalışmalar sürdürüldü. Yatırımın ekonomik açıdan yapılabilirlik çalışması yapıldı ve yatırım kararı alındı. Haziran - Aralık 1995 döneminde (yaklaşık 7 ay gibi çok kısa bir sürede) Antalya ili Serik ilçesinde 104 dekar arazi üzerinde 29 dekarı sera, yaklaşık 2000 m2 diğer tesisler olmak üzere tesisimizi kurduk.

Antalya'nın zengin güneşi, teknolojinin ve ekolojinin hassas dengelenmesi AGROSER ürünleri olan "salkım" "erik" ve "özel" domatesler ile "renkli biber" lerin kalitelerini Avrupa normlarına uygun olarak hormonsuz, kimyasal ilaç residüsü olmayan ve mükemmel lezzetleri ile siz tüketicilerin sofralarına ulaşmalarını sağlıyor.

Günümüz dünyasında bu konuda lider olan başta Hollanda İngiltere, Fransa gibi ülkelerin bilinçli tüketicileri için geliştirdikleri sera üretim teknikleri yerinde incelendi. Ekoloji (çevrebilim) ve teknolojinin dengelendiği üretim yöntemlerinde esas, ürünün temiz, kaliteli, dayanıklı ve lezzetli olmasının yanısıra doğal ve hormonsuz olmasıdır. Bilgisayar ortamında sürekli denetlenen sera faaliyetlerinde amaç, ürünün kalite garantisi yanında aynı zamanda doğal yöntemlerle döllenmesini de sağlamaktır.